APIE MUS

Urbanbee.lt aviliukas logo

SUSIPAŽINKIME​

“Jeigu bitės išnyktų nuo pasaulio paviršiaus, žmonija išgyventų neilgiau nei ketverius metus” – Albertas Einšteinas

Urbanbee.lt komanda, tai miesto bitininkai.  Sumažėjus šių vabzdžių populiacijoms miestų parkai ir sodai neteko svarbiausio savo apdulkintojo. Pasirodė, kad vien vėjo šiam darbui atlikti nepakanka. Miesto bitininkystė – populiarėjanti miesto gyventojų veikla pasaulyje. Londone, Paryžiuje, Niujorke, Berlyne, Maskvoje ir kituose dideliuose miestuose aviliai keliami ant stogų. Turėti avilius ant savo biurų, viešbučių ar verslo pastatų tapo prestižo ir socialinės verslo atsakomybės išraiška, o suneštas medus – puiki verslo dovana, kurią dovanoja net prezidentai. Miesto bitės dūzgia virš Bekingemo rūmų Londone, Whitney meno muziejaus Niujorke ar Dievo Motinos katedros Paryžiuje. Bitės gali apsigyventi ir pas Jus, net jei nežinote nieko apie bitininkavimą.

Urbanbee.lt komanda pasiruošusi Jums suteikti pilną paslaugų paketą – nuo avilių įrengimo, nuolatinės bičių priežiūros ir atsakomybės už jas iki sunešto medaus išfasavimo į reprezentatyvią verslo dovanoms skirtą medaus tarą su Jūsų įmonės atributika.

MŪSŲ KOMANDA

Paulius Chockevičius

Paulius Chockevičius

ĮKŪRĖJAS IR MIESTO BITININKAS

Paulius yra ne patyręs bitininkas nuo vaikystės turintis glaudų ryšį su gamta ir didelę laiko dalį skyręs bitėms. Nuolat plečia savo žinias seminaruose ir atlikdamas praktiką tiek Lietuvoje, tiek pas profesionalius bitininkus užsienyje. Paulius įgijo neįkainojamą patirtį sudalyvaudamas didžiausiame Jungtinės Karalystės Karalienės remiamame miesto bitininkystės ūkyje. Vasaros laikotarpiu aplankęs ir pasisėmęs žinių iš virš 15 skirtingų bitininkų Lietuvoje. Glaudžiai bendradarbiauja su 5-erius metus gyvuojančia miesto bitininkystės įmone Varšuvoje. Baigęs finansų ir buhalterijos bakalauro laipsnį Anglijoje ir dirbęs pasaulinio mąsto investiciniuose fonduose ir turto valdymo įmonėse, Paulius puikiai panaudoja finansinį išsilavinimą ir profesionalią patirtį kurdamas tvarų verslą.

Rimantė Balsiūnaitė

Tyrimų ir inovacijų specialistė

Nors Rimantė nėra bitininkė, ji aktyviai prisideda prie Urbanbee.lt strategijos ir verslo plėtros. Rimantė yra Erasmus Mundus Aplinkos mokslų, politikos ir valdymo magistrė dirbusi su vandenynų bei miestų tvarumo moksliniais tyrimais ir komunikacija Lietuvoje, Vokietijoje, Australijoje, Filipinuose, Kinijoje, Portugalijoje ir Norvegijoje. Rimantė patirties sėmėsi tarptautinėse organizacijose tokiose kaip Europos komisija ir Arkties ekonomikos taryba. Rimantė taip pat aktyviai veikia ir vandenyno apsaugos srityje, kurioje kartu su kitomis mokslininkėmis įkūrė mokslo komunikacijos platformą Po bangom.

Tomas Bočys

Miesto Bitininkas

Kauno kolegija, Agroverslų technologijos, ekologinės gamybos specializacija, bitininkas tyrėjas. Bitininkystės mokymų lektorius.

Vaidotas Misiūnas

Miesto Bitininkas

Vaidotas įgyvendino savo svajonę pats laikyti bites ir šiuo metu yra Urbanbee.lt miesto bitininkas! “Bitininkystė Lietuvos žemės ūkio universitete buvo laisvai pasirenkamas dalykas, dėstė Dr. Algirdas Amšiejus. Tai buvo vienas populiariausių laisvai pasirenkamų dalykų tarp visų specialybių studentų ir, manau, daug kam pakeitė požiūrį į bites, o nemažai daliai, kad ir man, sukėlė norą ir patiems kada nors išbandyti” – dalinasi Vaidotas. Vaidotas yra miškininkas, skautas, gamtos draugas, vaikystę praleidęs ūkyje bei gamtoje.

PRIIMKITE BITES Į SAVO DRAUGIJĄ!

Susisiekite

Įveskite savo duomenis ir palikite žinutę. Būtinai su Jumis susisieksime.


UAB "Miesto bitininkai"
Direktorius Paulius Chockevičius
Tel.: +370 613 31592
El. paštas: info@urbanbee.lt

Dirbame 24/7 valandas per parą. Ir visada randame sprendimą prisitaikyti laiką prie kliento poreikių.

Užsisake miesto medų atsiemimo būdu, galite aplankyti mus Radvilų dvaro g. 2a, Kaunas 48319 iš anksto sutartu laiku. Kitu atveju atsiųsime Jums bičių suneštą medų per paštomatus arba pristatysime patys.

Scroll to Top