Savanorystės programa organizacijoms ir moksleiviams

Tapk bitininku dienai ir savanoriauk su Urbanbee.lt

Savanorystė įmonių kolektyvams

Ar kada svajojai tapti bitininku, tačiau vis pritrūksta ryžto, o kelias iki senelio bičių ilgas ir nuobodus? Nuo šiol esamiems Urbanbee.lt  klientams, pasirinkusiems „Bičių motinėlės” bičių priežiūros paketą, suteikiame galimybę užsidėti bitininko kepurę ir pagelbėti bitininkams bičių vizito metu savanorystės principu

Urbanbee.lt bitininkas pranešęs avilių vizito laiką, sutiks jūsų komandą (iki 3 žmonių) ir paskirstys bitininkystės darbus – pirmus kartus lengvesnius (meduvių sunešimas, dūminimas, aplinkos tvarkymas), o vėliau ir rimtesnius bitininko dienos darbus (surasti bičių motinėlę, perdėti korius, maitinti ir gydyti bites). Gera daryti gera, o geras darbas vardan bičių išsaugojimo dvigubinasi!

Savanorystės programa moksleiviams

Vis dar sukate galvą, kaip įprasminti save, ar ieškote smagios veiklos socialinių valandų surinkimui? Nuo šiol kviečiame visus moksleivius nuo 15 metų, kuriems rūpi bitės ir bioįvairovės išsaugojimas prisidėti prie Urbanbee.lt veiklos ir skirti laiko savanorystei.

Bitininkystės sezonui įgavus pagreitį, ieškome papildomų rankų, kurioms nebaisu laiką leisti lauke, dažant avilius, ar sukant lipnų medų Urbanbee.lt Kauno bityne adresu Radvilų dvaro g. 2A. Ieškome tik kruopščių, teigiamai nusiteikusių bitininkų savanorių! Bitės darbščios ir tinginius atpažįsta iš karto. Susisiekite dėl savanorystės programos galimybių.  

Savanorystė esamiems klientams. Pagalba bitininkui Jūsų lokacijoje bičių avilių vizito metu. Darbai priklauso pagal pajėgumą ir turimą bitininkystės patirtį: korių ir avilių nešiojimas, bičių maitinimas ir gydymas. 

Gyvai

Suaugusiems

Klientų bičių avilių lokacijoje

Trukmė: 1 val.

Savanorystės programa moksleiviams nuo 15 metų, ieškantiems kur prasmingai praleisti laiką ir surinkti privalomas socialines valandas. Savanorystės darbai priklauso pagal poreikį: avilių dažymas, medaus sukimas, aplinkos tvarkymas. 

Gyvai

Moksleiviams nuo 15 metų

Urbanbee.lt bityne Kaune

Trukmė: 2-3 val. antradieniais - ketvirtadieniais

Pirkinių krepšelis