BIČIŲ PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ PAKETAS

Urbanbee.lt aviliukas logo

KAIP MES VEIKIAM?

Viskas prasideda nuo mūsų bitininko apsilankymo.

Pasikvieskite mus ir mes įvertinsime lokaciją kuri būtų geriausia bitėms ir saugiausia aplinkiniams. Nors ir bitės yra itin taikios, mes visada atkreipiame dėmesį į saugumą. Rinkdami lokaciją pasirūpinsime, kad tiek aplinkiniai tiek bitės jaustusi patogiai, o bitininkas galėtų tvarkingai atlikti savo pareigas. 

avilys_urbanbeelt

1. Įrengiame naujus, ekologiškus, rankų darbo avilius.

Mūsų aviliai pagaminti iš medžio masyvo užtikrina bitėms puikias sąlygas. Kartu su aviliais įkurdiname draugiškas Bukfasto veislės bites. kurios yra plačiai pasaulyje žinomos dėl savo ramaus ir taikaus būdo.

bite_urbanbeelt

2. Užtikriname nuolatinę ir profesionalią bičių priežiūrą.

Nešame pilną atsakomybę dėl bičių šeimos gyvavimo ir teikiame darbų ataskaitas savo klientams. Taip pat yra galimybė gauti išmanius avilio duomenis kaip svorį, temperatūrą ir net garsą.

medaus_saukstas_urbanbeelt

3. Išsukame ir išfasuojame Jūsų šviežią medų.

Kai aviliai būna pilni medaus, viską profesionaliai išsukame ir išfasuojame savo bityno bazėje. Jūsų pareiga – pasikviesti į svečius bičiulius ar kaimynus paragauti šviežio, kvapnaus medaus.

edukacijos_seminarai_urbanbeelt

4. Teikiame unikalias edukacijas ir seminarus.

Sodinti medžius, rinkti šiūkšles ar dalyvauti bėgimuose tampa banalu. Globodami bites Jūs gausite galimybę prisiliesti prie savo bičių. Bičiulystė – pats geriausias komandos formavimo būdas.

Priimkite bites į savo draugiją kartu su Urbanbee.lt

MŪSŲ PARTNERIAI

NAUDA JŪSŲ VERSLUI AR ORGANIZACIJAI

Sustiprinate tvaraus ir socialiai atsakingo verslo įvaizdį.

Turėti avilius ant savo biurų, viešbučių ar verslo pastatų tapo prestižo ir socialinės verslo atsakomybės išraiška. Bičių globa kuria ryšį su bendruomene ir daro miestus žalesnius.

Pritraukiate žiniasklaidos ir suinteresuotų šalių dėmesį.

Bitės mieste yra naujiena! Būkite pirmieji savo rinkoje priėmę bites į savo globą. Ar tai būtų žiniasklaida, ar klientai, ar kaimynai, ar kitos suinteresuotos šalys, jiems visada bus ką papasakoti apie Jūsų naujus augintinius – bites.

Bičių medus – puiki verslo dovana, kurią dovanoja net prezidentai.

Mes išsuksime Jūsų aviliuose suneštą medų, kuris puikiai tinkamas verslo dovanoms – kolegoms ar verslo partneriams pradžiuginti. Atliksime medaus tyrimus ir užtikrinsime, kad Jūsų bičių medus yra saugus ir tinkamas vartoti.

PLAČIAU APIE MŪSŲ PASLAUGAS

Bitininkystės paslaugos

Avilių įrengimas

Ant kliento pastato stogo įrengiame naujus, rankų darbo avilius pagamintus iš medžio masyvo. Aviliai pagaminti iš natūralių medžiagų užtikrina ekologišką aplinką, o saugus jų įrengimas užtikrins draugišką bičių ir Jūsų kaimynystę.

Bičių apgyvendinimas ir priežiūra

Urbanbee.lt aviliuose įkurdintos bitės yra iš specialiai išvestos, Bakfasto veislės linijos, todėl nėra agresyvios ir nepuola žmonių. Užtikriname nuolatinę bičių priežiūrą ir nešame pilną atsakomybę už bičių šeimos sėkmingą gyvavimą Jūsų aplinkoje.

Stiprios bičių šeimos

Mes visada stengiamės užtikrinti, kad jūsų bičių šeimos būtų stiprios ir sveikos. Tačiau pasitaiko, kai dėl skirtingų priežasčių bičių šeimyna neišgyvena. Įvykus tokiam atvejui, mes suteikiame naują bičių šeimą nemokamai.

Medaus kopinėjimas

Mūsų bitininkai išsuks Jūsų aviliuose suneštą medų bei išfasuos jį į mūsų unikalaus dizaino tarą (papuoštą Jūsų įmonės pavadinimu ar logotipu) ir puikiai tinkamą verslo dovanoms – kolegoms ar verslo partneriams pradžiuginti. Vienintelė Jūsų pareiga – pasikviesti į svečius bičiulius ar kaimynus paragauti šviežio, kvapnaus medaus.

Medaus tyrimai

Atliksime medaus tyrimus akredituotose laboratorijose ir užtikrinsime, kad Jūsų bičių suneštas medus yra saugus ir tinkamas vartoti.

Seminarai ir edukacijos

Seminarai apie bitininkystę

Gyventi šalia bičių, tai ne tik turėti avilius “virš galvos”, tačiau tai ir unikali galimybė Jums ir jūsų bendradarbiams susipažinti su šiomis unikaliomis darbininkėmis, pažinti jų gyvenimo būdą ar bitininkystės specifiką. O gal ir patys “užsikrėsite” bitininkavimo idėja? Mūsų bitininkų komanda siūlo jums seminarus bei galimybę patiems dalyvauti bičių priežiūros darbuose ar medaus kopinėjime. Jūs gausite galimybę prisiliesti prie savo bičių. Bičiulystė – pats geriausias komandos formavimo būdas!

Edukacijos

Esate viešbučių tinklo ar turizmo paslaugų organizacija, kurią lanko turistų srautai? O gal Jūsų įmonę lanko svečiai ar verslo partneriai, kuriems norite neįprastai pristatyti savo socialiai atsakingą įmonę ar organizaciją? Tuomet mūsų bitininkų pažintinė edukacija apie miesto bitininkystę, bičių gyvenimo mieste ypatumus bei skirtingo medaus degustacijas čia pat, ant stogo prie Jūsų avilių paliks neišdildomą įspūdį.

Socialiai atsakingas ir aplinką tausojantis verslas

Verslo įmonės ir organizacijos – visuomenės dalis, kurios patikimumas ir įvaizdis vis dažniau vertinamas per socialinės atsakomybės prizmę. Mus supanti aplinka lemia mūsų sveikatą ir ateitį. Pasirinkimas bitininkauti užtikrina, kad ne tik mūsų žodžiai, bet ir darbai yra draugiški aplinkai ir tampa pavyzdžiu. Urbanbee.lt bitininkai suteiks visą reikalingą informaciją ir medžiagą Jūsų socialiai atsakingos įmonės ar organizacijos komunikacijai, siekiant parodyti visuomenei, kad remiatės laiko patikrintomis vertybėmis ir aplink save kuriate tvarią, sąmoningą ir ekologišką bendruomenę.

Verslo dovanos

Verslo dovanos medus iš Urbanbee.lt bityno

Medus ir bičių vaško žvakės gali būti puiki verslo dovana klientams ar verslo partneriams. Siūlome nusipirkti įvairių rūšių medaus: Kauno miesto, Vilniaus miesto bei Paštuvos draustinio medaus. 

Jaukumui sukurti siūlome bičių vaško žvakę unikaliame apšerkšnyjusio stiklo indelyje, ant kurios galime atspausdinti Jūsų įmonės logotipą. Taip pat turime įvairų žvakių asortimentą.

Ieškote kažko unikalaus tobulai verslo dovanai? Turime ir daugiau bičių produktų! Pasikalbėkime ir rasime Jums tinkantį sprendimą.

MŪSŲ PARTNERIAI

PRIIMKITE BITES Į SAVO DRAUGIJĄ!

Dažnai užduodami klausimai

Taip. Bitės medunešės yra gamtos apdulkintojai ir tikri veganai, kurie savo prigimtimi nėra agresyvūs. Be to, mes naudojame specialiai išvesta ramią bičių veislę – Apis mellifera buckfast. Bukfasto bičių veislė yra taiki ir draugiška. Gerai prižiūrimos bitės netrukdo aplinkinių. Ypač būdamas ant stogų dėl savo skraidymo kelių kurie yra daug aukščiau nuo žmonių vaikščiojimo takų. 

Mūsų maistas, ekonomika ir visa ekosistema itin priklauso nuo bičių apdulkinimo darbo. Mažėjant bičių  šeimų populiacijai ir nykstant natūralioms  bičių buveinėms, yra labai svarbu, kad bites prižiūrėtų ir saugotų atsakingi bitininkai.

Kai bičių šeima spiečiasi, tai reiškia, kad avilio gyventojai smarkiai išaugo ir taip teko šeimai pasidalint. Tai iš tikrųjų tvirtos ir sveikos bičių šeimos ženklas! Mūsų bitininkai yra apmokyti užkirsti kelią spiečiui užtikrinant, kad bitės turėtų pakankamai vietos klestėti iki šio šeimos pasidalijimo. Retais atvejais, kai jūsų avilys spiečiasi, nepanikuokite! Tuo metu bitės yra pačioje paklusniausioje būsenoje. Paskambinkite mums ir mes atvyksime susemti spiečių.

Bičių įgėlimo alergija yra labai reta. Jei nerimaujate dėl kaimynų, bendradarbių, ar aplinkinių kurie yra alergiški, geriausia elgtis informuojant apie netoliese esančią bičių šeimą, kad jie galėtų laikytis saugaus atstumo. Bitės nėra linkusios pulti žmonių, nebent jaustų pavojų. Taip pat mes naudojame tik draugiškas bukfasto veislės bites kurios yra ramios ir taikios. 

Mes įkurdiname ir prižiūrime bičių šeimas jūsų valdoje ar ant jūsų pastato stogo. Mūsų ekspertai bitininkai stebi jūsų bičių šeimų sveikatą ir visus metus atlieka įvairias užduotis, kad padėtų joms klestėti. Kiekvieno apsilankymo metu mes taip pat užfiksuojame įvairius duomenis ir pateikiame savo darbų ataskaitas. Taip pat šie duomenys padeda mums geriau suprasti gamtos apdulkintojų sunkumus bei problemas. Sezono pabaigoje mes išsukame ir išfasuojame medų į unikalią mūsų tarą. Taip pat teikiame unikalias edukacijas ir seminarus bičių bei aplinkosaugos temomis.

Maždaug du kartus per mėnesį nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens, priklausomai nuo oro sąlygų. Jei jūsų bitės yra sunerimusios ir joms reikia papildomos priežiūros, tada mes skiriame papildomus apsilankymus. Kiekvieną vizitą deriname iš anksto ir kas ketvirtį siunčiame suvestinę darbų ataskaitą.

Ne tiek, kiek galėtumėte pagalvoti! Avilys užima vos vieną kvadratinį metrą. Bitininkui reikia papildomai dar vietos aplinkui avilį, kad jis galėtų patogiai atlikti savo pareigas. Bendrai bičių šeimai reikia apie 2 kv. m. Bet kokiu atveju Urbanbee.lt komanda padės jums pasirinkti idealiausią vietą jūsų aviliui.

Paprastai mes pradedam savo sezoną balandžio mėnesį ir esame pasiruoše atvežti jums jūsų bičių šeimas. Įkurdinti bičių šeimas galima visą vasarą, tačiau po rugpjūčio mėnesio reiktų pasiderinti iš anksto. Visais atvejais, reiktų skirti bent tris savaites susitarti dėl bičių šeimų įkurdinimo.

Medaus kiekis svyruoja atsižvelgiant į daugelį veiksnių: bičių šeimos sveikatą, genetiką, orą, stresą sukeliančius veiksnius ir kt. Derlių renkame atsakingai, ir imame tik medaus perteklių. Visada paliekame medaus ir bitėms. Todėl visada garantuojame 15kg medaus iš jūsų bičių šeimos.

Susisiekite su mumis telefonu +37061331592 arba parašykite mums el.paštu info@urbanbee.lt

Susisiekite

Įveskite savo duomenis ir palikite žinutę. Būtinai su Jumis susisieksime.


UAB "Miesto bitininkai"
Direktorius Paulius Chockevičius
Tel.: +370 613 31592
El. paštas: info@urbanbee.lt

Dirbame 24/7 valandas per parą. Ir visada randame sprendimą prisitaikyti laiką prie kliento poreikių.

Užsisake miesto medų atsiemimo būdu, galite aplankyti mus Radvilų dvaro g. 2a, Kaunas 48319 iš anksto sutartu laiku. Kitu atveju atsiųsime Jums bičių suneštą medų per paštomatus arba pristatysime patys.

Scroll to Top